prowadzimy przeglądy rejestracyjne A B T

Większość z nas codziennie porusza się po częstochowskich drogach, nie zastanawiając się nad stanem naszych aut. Często dopuki nasze auto jeździ, omijamy warsztaty samochodowe. Ale co bybyło gdyby nie bylo obowiązku corocznego wykonania przeglądu stanu pojazdu?

Pomyśmy tylko. Gdyby nasze hamulce nagle przestały działać, albo jeden z elementów naszego zawieszenia uległ uszkodzeniu.

diagnosta pomoże

m.in.:
- ustawić nasze światła, aby nikogo nie oślepiały, a my sami mogli cieszyć się komfortem doświetlonej drogi
- sprawdzi

Jeździsz na gazie? Masz w aucie instalacje LPG?
Twój diagnosta sprawdzi czy wszystko jest ok i czy możesz bezpieczenie uczestniczyć w ruchu drogowym.

Jesteś ciekawy ruchu drogowego? Odwiedź lokalną stronę śląskiej drogówki.

Chcesz komfortowo poruszać się bez obawy kontroli policji? Wykonaj swój przegląd techniczny na czas! Dzięki okresowym badaniom swojego pojazdu będziesz wypełniał swój obowiązek wobec prawa, ale również czuł się bezpieczeniej wiedząc, że Twoje auto jest właściwie przygotowane do drogi.Znasz tego ludzika? O czym pomyślałeś?
A co myślisz o oponach? O oponach. A ile razy myślisz o bezpieczeństwie w kontekście swoich opon?

Podczas przeglądu zbadamy wysokość bieżnika. Warto jednak, abyś myślał również o wieku swojej opony. Sama wysokość bieżnika to nie wszystko. Z wiekiem guma parcieje i traci wiele ze swoich właściwości jezdnych. Zachętą do wymiany opon może okazać się myśl, że tym co ma wyłączny kontakt z jednią jest właśnie opona. Możesz jechać nowoczesnym autem ze starymi oponami co skutkować może obniżonymi właściwościami jezdnymi pojazdu.